Faculteitsraad

Facultaire nieuwsbrieven

Consulteer hier de beslissingen en mededelingen uit de faculteitsraden.

Planning faculteitsraden 2022-2023

Dinsdag 18 oktober 2022 - woensdag 16 november 2022 - woensdag 14 december 2022 - dinsdag 17 januari 2023 - woensdag 22 februari 2023 - dinsdag 14 maart 2023 - dinsdag 18 april 2023 - woensdag 24 mei 2023 - woensdag 21 juni 2023 - woensdag 23 augustus 2023 - dinsdag 12 september 2023

Planning faculteitsraden 2021-2022

20 oktober 2021 - 10 november 2021* - 8 december 2021 - 26 januari 2022 - 16 februari 2022* - 16 maart 2022 - 13 april 2022 - 11 mei 2022 - 22 juni 2022 - 24 augustus 2022 - 14 september 2022

* onder voorbehoud

Voorbereidingen en verslagen

De voorbereidingen (zonder bijlagen en vertrouwelijke agendapunten) zijn beschikbaar voor de personeelsleden van de faculteit via https://sharepoint.ugent.be/teams/WE_faculteitsraad/Meetings. In de map van de betreffende vergadering staat er een pdf 'allinone'.

De goedgekeurde verslagen (inclusief bijlagen) zijn beschikbaar voor de personeelsleden van de faculteit via documentenbeheer:

    Samenstelling

    Voorstelling leden van de faculteitsraad (situatie begin academiejaar)

    ZAP-leden

    Dominique Adriaens, Mieke Adriaens, Peter Brouckaert, Patrick Bultinck, Veerle Cnudde, Peter Dawyndt, Marc De Batist, Geert De Jaeger, Tom De Medts, Wim Declercq, Diederik Depla, Christophe Detavernier, Bart Devreese, Filip Du Prez, Peter Dubruel, Veerle Fack, Els Goetghebeur, Sofie Goormachtig, Ann Huysseune, Natalie Jachowicz, Luc Lens, Stephen Louwye, Annemieke Madder, Kathleen Marchal, Tom Moens, Dirk Poelman, Jan Ryckebusch, Philippe Smet, Leo Storme, Katrien Strubbe, Frank Van Breusegem, Marnix Van Daele, Yves Van de Peer, Johan Van der Eycken, Joris Van der Jeugt, Dominique Van Der Straeten, Isabel Van Driessche, Veerle Van Eetvelde, Kristof Van Hecke, Dimitri Van Neck, Bartel Van Waeyenberge, Peter Vandamme, Peter Vandenabeele, Roosmarijn Vandenbroucke, Thijs Vandenbroucke, Frank Vanhaecke, Michèle Vanmaele, Ann Vanreusel, Stijn Vansteelandt, Annemieke Verbeken, Andreas Weiermann, Anne Willems, Frank Witlox 

    AAP-leden

    Toon Baeyens, Tom Bultreys, Evert Dhaene, Jonas Joos, Pieter Tack, Lien Van Hoecke, Charlotte Van Petegem

    ATP-leden

    Angelica Alcantara-Exposito, Marleen Brunain, Isolde De Grem, Nico De Roo, Sylvia Lycke, Geert Vernaeve

    Studenten

    Jan-Pieter Baert, Norick De Vlamynck, Laurens Debackere, Arthur Deruytter, Jasper Devreker, Saskia Proumen De Keyser, Lisa Ronsyn, Sokol Toçilla, Mathijs van Noort, Eva Van Reeth, Robin Vande Vyver, Friedrich Vandenberghe, Sean Verschaeve

    Genodigden (zonder stemrecht)

    Hatim El Sghiar (secretaris)
    Sofie Van Damme (HR-beleidsmedewerker)
    Wim Bert, Steven Caluwaerts, Kris Coolsaet, Alain De Wulf, Tim Deprez, Zeger Hens (OC-voorzitters),


    PRO MEMORIE: Facultair bestuur: Isabel Van Driessche (decaan), Peter Dawyndt (academisch secretaris), Mieke Adriaens (onderwijsdirecteur), Veerle Cnudde, Geert De Jaeger.