Contact

 Adres: Blandijnberg 2, 9000 Gent 

Vakgroep

  • Vakgroepvoorzitter: Prof. Dr. Geert Jacobs - Geert.Jacobs@ugent.be
  • Ondervoorzitter: Prof. Dr. Claudia Crocco - Claudia.Crocco@ugent.be
  • Vakgroepsecretaris: Geertrui Hofman - Geertrui.Hofman@ugent.be
  • Beleidsmedewerker Onderwijs: Chris Bulcaen - Chris.Bulcaen@ugent.be
  • Beleidsmedewerker Onderzoek: Dr. Ludovic De Cuypere - Ludovic.DeCuypere@ugent.be

 

Universitair Centrum voor Talenonderwijs: Algemeen secretariaat UCT

Afdelingssecretariaten

  • Algemene taalwetenschap: Fatima Sarsri - Fatima.Sarsri@ugent.be
  • Duitse taalkunde: Fatima Sarsri - Fatima.Sarsri@ugent.be
  • Engelse taalkunde: Tom Parlevliet - Tom.Parlvliet@ugent.be
  • Franse taalkunde: Chantal Verween - Chantal.Verween@ugent.be
  • Griekse taalkunde: Maggy Arco - Maggy.Arco@ugent.be
  • Latijnse taalkunde: Maggy Arco - Maggy.Arco@ugent.be
  • Nederlandse taalkunde: Valerie Bouckaert - Valerie.Bouckaert@ugent.be
  • Scandinavische taalkunde: Annemie Knockaert - Annemarie.Knockaert@ugent.be
  • Spaanse taalkunde: Fatima Sarsri - Fatima.Sarsri@ugent.be
  • Steunpunt diversiteit en leren: Karin Goosen - Karin.Goosen@ugent.be
  • Taal en communicatie: Fatima Sarsri - Fatima.Sarsri@ugent.be