Opleidingscommissie industriële wetenschappen machine- en productieautomatisering

Taakomschrijving

De Opleidingscommissie industriële wetenschappen machine- en productieautomatisering (OCindwMPA - Kortrijk) is verantwoordelijk voor:

  • de opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen van de Bachelor of Science in de industriële wetenschappen, afstudeerrichting machine- en productieautomatisering (EB6INWMP)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektromechanica (EM6ELM, uitdovend)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: elektrotechniek (afstudeerrichting elektrotechniek en afstudeerrichting automatisering) (EM6ELTAU en EM6ELTET, beide uitdovend)
  • Master of Science in de industriële wetenschappen: machine- en productieautomatisering (EM6MAP)
  • Voorbereidingsprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: machine- en productieautomatisering (EZ6MPV); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Schakelprogramma tot Master of Science in de industriële wetenschappen: machine- en productieautomatisering  (EZ6MPS); i.s.m. de OCindwBa voor de niet-opleidingsspecifieke opleidingsonderdelen
  • Doctoraat in de industriële wetenschappen: machine- en productieautomatisering (EDIDMP)
  • de domeincomponent in de Educatieve Master of Science in de wetenschappen en technologie, afstudeerrichting engineering en technologie (EOWETEET), in overeenstemming met de modaliteiten van het opleidingsprogramma (afhankelijk van de voorafgaande bacheloropleiding van de student)

Samenstelling

Voorzitter

Kurt Stockman

ZAP/GP

Johannes Cottyn, Jeroen De Kooning, Jan Desmet, Jos Knockaert (verantwoordelijke stages), Eric Laermans, Sam Lemey, Michael Monte (verantwoordelijke internationalisering), Veerle Ongenae

OAP

Ria Callens, Steve Dereyne, Isabel Sweertvaegher (secretaris)

Studenten

Laura Devoldere (EB6INWMP), Daan Manhaeve (EB6INWMP), NN
NN, NN, NN

Adviserend ZAP/GP

alle andere lesgevers van de opleidingen waarvoor deze opleidingscommissie verantwoordelijk is, die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend OAP

OAP-leden die zich bij de voorzitter van de opleidingscommissie hebben aangemeld en door de commissie zijn opgenomen

Adviserend ATP

Wesley Cottegnie, Simon De Boever, Thibaut Demasure

Adviesgroep

Nico Declercq (Ceratec)
Carl Dousy (Dana)
Ludo Faes (PSIControl)
Geert Malfait (Flanders Make)
Bart Van Landeghem (Bekaert)